Spirometre Yazılım

Pulmoner Fonksiyon - Yazılım

Duruş

Optimum hasta duruşu kullanılabilir ölçüm sonuçlarını elde etmek için bir ön koşuldur. custo spiro mobil veya custo spiro air gerçek zamanlı bir eğim sensörü vasıtasıyla hastanın duruşunu belirler ve grafiksel olarak sunar. Dik duruşun otomatik yorumu tekrarlanabilir sonuçlar sağlar.

Ölçüm

Ölçüm sırasında ilgili tüm veriler zaten ekranda görülebilir. Birçok eğrinin monitorizasyonu sayesinde hastanın işbirliği kalitesi hemen değerlendirilebilir. Tekrarlanabilir 6 adede kadar ölçüm ile kolayca optimal hasta işbirliği sağlanır, hekim en iyi ölçümü seçer.

Akciğer Yaş

Akciğer yaş (Almanya Solunum Sistem Derneği E.V. kurallarına göre) otomatik hesaplanması hastanın mevcut sağlık durumu ile ilgili hasta ile konuşmak için bir iletişim temeli gibi hizmet vermektedir.

Miller'in Çeyrek Daire Tahmini

Miller'in Çeyrek Tahmini solunum bozuklukları ve bunların şiddeti için basit bir grafik prognozu sağlar. Test sonuçları karekteristik olduğu için çapraz işaretli noktalar gibi obstrüktif ve restriktif kadranda ayrıştırılmıştır.

Tekrar İnceleme

Testin birkaç ölçüm serisi ile tekrarlanabilirliği ve dökümantayonu gelişmeleri gözden geçirmek için genel bir bakış sağlar.İşle ilgili etkiler hariç olmak üzere bu prosedür, örneğin, özellikle mesleki odaklı doktor ofislerinde, ölçülen değerler üzerinde bir nesnelleştirilmiş açıklama sağlar.

Çocuk Animasyonu

Çocuk animasyonu Ejderha Schnappi motivasyon aracıdır ve sadece çocuklar için değildir.

Provokasyon

Çocuk animasyonu Ejderha Schnappi motivasyon aracıdır ve sadece çocuklar için değildir.

Karşılaştırma

Karşılaştırma fonksiyonu hastanın sağlık durumuna uzun vadeli muayene olarak hizmet verir.

Copyright © 2018 |   www.agmmedikal.com Web Tasarım : | www.dikmenweb.com